26 Nisan 2010 Pazartesi

Kasımpaşa maçı izlenimlerim


Dün hayatımda ilk kez Kasımpaşa'nın stadına gittim , maç öncesi biraz tedirgindim açıkcası ..Ancak hiç bir olay yaşanmadı , gerginlik olmadı...
Su almak için büfeye uğradığımızda önümdeki sarı lacivert atkılı genç ,Kasımpaşa'nın her maçında su 50 kuruş bu maçta niye 2 tl oldu diye isyan edip suyu almadı yanındaki çekirdek satan amca ise ben Şükrü Saracoğlunda bu çekirdiğin yarısını 2 katı fiyatına satıyorum diye gülüyordu.
Kasımpaşa'lı Fenerbahçeliler de Fenerbahçe'yi desteklemeye gelmişlerdi.
Kasımpaşa çevresindeki apartmanlar dolup taşmıştı , sanki halı sahada maç oynanıyor gibi bir izlenim vardı.
Maç öncesi Selçuk Şahin'e ve Volkan Demirel'e tribünlerden ilgi büyüktü.
Fenerbahçe taraftarı takımı çok iyi destekledi , 90 dakika hiç susmadı.
Sayın Ercan Saatçi'nin bugünkü yazısında yazdığı Fener Gol Gol Gol Şampiyonluk gidiyor tezahuratı Fb tribünlerinden yapılmadı, sadece Şampiyonluk geliyor diye tempo tutuldu..Şampiyonluk gidiyor diye eşlik edenler Kasımpaşa tribünleriydi..
Maçta golün gecikmesi , Guiza'nın boş kaleye golü atamaması tribünde stres yaratmadı değil ama ilk yarının yıldızı olan Bekir'le gelen kafa golü herkesi rahatlattı.

***
Bursa Sami Yen'de puan kaybetti ve lider bu hafta itibariyle Fenerbahçe oldu.
Geriye kalan maçlarda en zor olan maç Ankaragücü deplasmanı...Bursaspor'un bay geçtiği hafta Bursa seyircisinin Ankaragücü tribünlerinde yerini alacağını ve tribünlerde Fenerbahçe'ye karşı epey bir baskı olacağını düşünüyorum..
Ama zor da olsa Fenerbahçe'nin 3 hafta sonunda şampiyonluk kupasına ulaşacağına da inanıyorum..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder